Zakupią u nas Państwo sworznie o wysokiej wytrzymałości,indukcyjnie hartowane o twardości powierzchni: min. 59 HRC

Sworznie do koparek

Oferta naszej firmy obejmuje doskonałej jakości tuleje i sworznie do koparek, minikoparki oraz wielu innych maszyn budowlanych. Dysponujemy oryginalnymi sprawdzonymi częściami odpowiednimi dla maszyn różnych producentów. Klienci cenią naszą ofertę za szeroki wybór i korzystne ceny.

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo sworznie do maszyn wielu producentów, w tym CAT, Atlas, Case, Volvo, Komatsu, Terex, Hitachi, New Holland, JCB 3CX, 4CX i 5CX, Hyundai, Yanmar, Kramer, Doosan, Caterpillar, Liebherr i Schaeff. Sprzedajemy wysokiej jakości części do maszyn budowlanych i mocowania cechujące się wysoką odpornością na obciążenia oraz ścieranie, dzięki czemu te sworznie mogą działać zdecydowanie dłużej niż zamienniki, co jednocześnie ogranicza koszty eksploatacji maszyn. Gwarantujemy nie tylko zaopatrzenie Klienta w odpowiednią część, ale też jej profesjonalną wymianę.

Sworzeń do koparki i maszyny budowlanej

Dysponujemy częściami umożliwiającymi przywrócenie pierwotnej sprawności maszyny i zapewnienie jej bezpiecznego i bezawaryjnego działania. Części dostępne w naszej firmie spełniają najwyższe normy jakości i gwarantują bezproblemową eksploatację. Na życzenie Klienta jesteśmy w stanie sprowadzić sworznie do zwrotnicy, zawieszenia, konika czy tylnej łyżki. W ofercie znajdują się między innymi indukcyjnie hartowane sworznie 59 HRC cechujące się dużym stopniem twardości i wytrzymałości.

Sworznie do maszyn budowlanych

Sworznie to części, które działają w wielu rodzajach maszyn, m.in. w maszynach budowlanych oraz rolniczych. Sworznie są elementami konstrukcyjnymi w siłownikach koparek, spycharek, koparko-ładowarek i ładowarek. Sworzeń jest elementem łączącym, który przenosi obciążenia pomiędzy zginającymi się częściami konkretnej maszyny i umożliwia obrót. Przenoszenie obciążeń zginających między układami wymaga zastosowania ważnych elementów konstrukcyjnych. Sworznie pracują jak zawiasy i są poddawane dużym obciążeniom, dlatego też muszą być wykonane z najwyższą precyzją i z wysokiej jakości stali. Sworzeń zwrotnicy to podzespół, bez którego maszyna nie może poprawnie działać.

Ramię łyżki ładowarki lub inny element maszyny podlegają intensywnej eksploatacji, toteż elementy łączące poszczególne części tej maszyny muszą zapewniać nie tylko wytrzymałość, ale też bezpieczeństwo użytkowania nawet w trudnych warunkach.