Sprzedajemy tulejki od sprawdzonych dostawców. Charakteryzują się wysoką dokładnością wykonania oraz twardością.

Tuleje do koparek

Oferujemy oryginalne tuleje od sprawdzonych producentów i przywracamy pełną sprawność maszyn. Dostarczamy wysokiej jakości tuleje i inne części do maszyn, m.in. do koparek, koparko-ładowarek, spycharek oraz innych maszyn budowlanych. Zapewniamy profesjonalną wymianę i serwis oraz pomoc w doborze właściwych części zamiennych.

Dostarczamy najwyższej jakości tuleje, których średnica jest przez nas dobierana zawsze do konkretnej maszyny. Świadczymy usługi profesjonalnej wymiany oraz serwisu maszyn budowlanych. Oferujemy tuleje do ramion, siłowników oraz cylindrów – oryginalne, wytrzymałe i w korzystnych cenach.

Tuleje do maszyn budowlanych JCB i innych

Tuleja jest elementem konstrukcyjnym każdej maszyny i odpowiada za połączenie ruchomych elementów i umożliwienie im obracania się. Tuleje i sworznie stosuje się w elementach takich jak łyżki, koniki itp. Tuleja pełni zwykle funkcję ochronną, a to sprawia, że jest narażona na duże obciążenie i szybko podlega zużyciu. Tulejka jest stosowana w maszynach takich jak koparka, ładowarka, minikoparka oraz do koparko-ładowarek, wozideł i spychów. Wysokiej jakości tuleje produkuje się z brązu lub stali i odpowiednio zabezpiecza, dzięki czemu ich żywotność zostaje wydłużona. Sworzeń mocujący łyżkę do ramienia jest w maszynie jednym z elementów podstawowych umożliwiającym wysięg i obrót poszczególnych elementów. Ta część stosowana w koparko-ładowarkach JCB i innych marek musi mieć odpowiednią twardość.

Tuleje instaluje się siłownikach, ramionach koparek, mostkach, osiach oraz w zawieszeniu. Te części zwykle mają kształt wydłużonego pierścienia lub wydrążonego walca. Jakość tulei ma ogromny wpływ na sposób działania maszyny, na jej wydajność, a także na bezpieczeństwo użytkowania, dlatego w każdym przypadku warto wybierać sprawdzone części wyprodukowane z myślą o konkretnej maszynie. Dostępne części do maszyn budowlanych, w tym ładowarek teleskopowych, minikoparek JCB 3CX, 4CX oraz innych numerów, w koparkach kołowych i gąsienicowych oraz innych maszynach odznaczają się wyjątkową trwałością. Każda tuleja stosowana w koparkach JCB i do innych modeli maszyn warunkuje niezawodność całego układu.

Tuleje do maszyn budowlanych różnych producentów

Oferujemy tuleje pasujące do maszyn renomowanych producentów, w tym Volvo, Hyundai, Doosan, New Holland, Liebherr, CAT, JCB, Komatsu, Case, Atlas, Terex i wielu innych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo modele 2CX, 3CX i 4CX do ładowarki JCB, modele L60E, L70E oraz L120E do Volvo, a także wiele innych poszukiwanych części.